Stylové kuchyně na míru
Stylové kuchyně na míru
Stylové kuchyně na míru
Stylové kuchyně na míru
Stylové postele na míru

Kuchyně

Firma nabytekopava.cz se zaměřuje především na kvalitu a moderní design.

Ať už se Vám u nás líbí kuchyňské linky, či nábytek - obývací stěny,vestavěné skříně, ložnice, postele, dětské pokoje, stoly, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek nebo ostatní truhlářské výrobky, vždy se jedná o prvotřídní kvalitu.

Vyrábíme nábytek ve srovnatelné kvalitě s nejlepšími tuzemskými výrobci. Naše služby zahrnují kompletní servis počínaje od návrhu, přes odbornou konzultaci a pomoc při výběru materiálů a desénů, až po profesionálně provedenou montáž.

Naše výhoda spočívá v tom, že jsme výrobci nábytku a ne pouze dodavatelé, to v praxi znamená, že řešíme se zákazníkem všechny detaily a drobnosti, které by dodavatel se sériovou výrobou zákazníkovi nebyl schopen poskytnout.

Tyto všechny výhody jsou samozřejmě za standardní ceny bez nároku na příplatek za atyp.


Vaše představy a sny měníme ve skutečnost.

Výrobu a montáž kuchyňské linky, vestavěné skříně provadíme do 30 dnů od zahájení realizace.

Každá kuchyň od návrhu až po předání je originál, který spolu se zákazníkem tvoříme dle jeho nároků a představ.

Kuchyňské linky jsou vybaveny kováním blum, strong, atd. v několika cenových kategoriích, dle výběru zákazníka.Dále nabízíme:


Kuchyně vyrábíme primárně v okrese Opava, obce Branka u Opavy, Bratříkovice, Brumovice, Budišovice, Dolní Životice, Háj ve Slezsku, Hlavnice, Hlubočec, Hněvošice, Holasovice, Hrabyně, Hradec nad Moravicí, Chlebičov, Chvalíkovice, Jakartovice, Jezdkovice, Kyjovice, Lhotka u Litultovic, Litultovice, Mikolajice, Mladecko, Mokré Lazce, Neplachovice, Nové Sedlice, Oldřišov, Otice, Pustá Polom, Raduň, Skřipov, Slavkov, Služovice, Sosnová, Stěbořice, Štáblovice, Štítina, Těškovice, Uhlířov, Velké Heraltice, Velké Hoštice, Vršovice; ale také i v okresech Bruntál a Krnov.

Nábytek Opava
Martin Latoň
Opavská 168
747 33 Oldřišov
IČ: 07916302
mobil(+420) 777 833 387
mailinfo@nabytekopava.cz
facebook facebook